Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir Akupunktur, Hacamat, Vücut Analizi, Ozon Tedavisi, Sigara Tedavisi ve daha birçok hizmetimizle sağlıklı bir yaşamı sizlere sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Bulgurlu Mah. İzzettinbey Cad. Bayrak İş Hanı B Blok Daire 4 Üsküdar/İstanbul

(0216) 521 07 47

info@dreminecakmak.com

Biorezoans tedavisi bir tür enerji tıbbı çeşitidir. Biyofiziksel olarak uygulandığı için herhangi bir kimyasal/ilaç kullanımı olmaz. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekans bir akıllı cihazdan yayılan frekansın binde biri kadar bir frekanstır. Yan etkisi bulunmamaktadır.

İnsan organizması farklı elektromanyetik frekansları yayar. Hücreler, dokular, organlar ve daha pek çok bölümlerin kendine özgü farklı frekansları vardır. Hepsi birlikte hastanın genel frekans spektrumunu belirlerler. Bu hastanın bireysel frekansıdır.

Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Hastanın frekans örneğinde saklanan yabancı frekanslar (Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis v.s.) normal frekans düzenini bozarlar. Bu frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilir. Elektrotlar vücudun belli yerlerine yerleştirilir. Cihazda hastalık yapan frekanslar ters çevrilir ve hastanın vücuduna geri verilir. İyileşme, terapi frekanslarıyla gerçekleşir. Biyolojik ve fiziksel frekanslar güçlendirilir ve biorezonans terapisi vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü bu şekilde uyarır. Böylece kendi savunmamızı yani bağışıklık sistemimizi güçlendirir.

Hastaya ait patolojik frekanslar biorezonans terapisiyle ters çevrilerek normalleştirildiği için bağışıklık sistemini bozan engeller kaldırılmış olur ve organizma sağlıklı çalışır duruma kavuşur. İyileşme sağlanmış olur.

Biorezonans ile ilgili bilinmesi gereken noktalardan biri de kalp pili olanlarda, organ nakli yapılmış kişilerde ve gebeliğin ilk 3 aylık döneminde kullanılmamasıdır.

BICOM® 2000 ve BICOM® mobil T.C. Sağlık Bakanlığı’nca tıbbi cihaz onaylıdır.

Biorezonans’ın Tedavi Alanları Nelerdir?

Biorezonans sigara tedavisi, alerji tedavisi, gıda intoleransı, psikolojik destek, hormonal düzensizlikler vb. pek çok tedavi alanında kullanılmaktadır. Bu tedavi alanlarından bazıları şunlardır:

Sigara Tedavisi

Alerji Tedavisi

Gıda İntoleransı

Psikolojik Destek

Hormonal Düzensizlikler

Metal Detoksu

Ağrı Şikayetleri

Bağışıklık Sistemi Hastalıkları